Sayfa Yükleniyor cached
keyboard_arrow_up

Doğa harikası Yedigöller'deyiz
Hafta sonu güzel bir gezi yapmak isteyenler için, özellikle fotoğraf meraklıları için kelimenin tam anlamıyla masal gibi bir etap hazırladık, Bolu Yedigöller. Özellikle Sonbahar mevsimi, Yedigöller eşsiz bir manzara ve huzur sunuyor. Doğa ise tüm güzelliğini Yedigöller'e sunmuş adeta, sarı, turuncu, yeşil ve kırmızının her tonu insana inanılmaz huzur veriyor. Rengarenk ağaçların göle verdiği yansımalar ise anlatılmaz.Yedigöller'i gezerken ressamları kıskandıracak manzaralara şahit olacağınızı garanti ediyoruz. YEDİGÖLLER - AYIKAYASI yürüyüş Rotamız her yaştan ve konfor beklemeyen katılımcılar için uygundur. Konfor bekleyenler evde oturabilir yada Avm ye gidebilir 😂
19:00 gibi Ankara da olmayı planlıyoruz.
Tüm katılımcılarımızla birlikte sağlıklı ve mutlu bir yürüyüş dileriz 🤗.

DÖNÜŞTE SUCUK + KÖFTE EKMEK VAR

YOL GÜZERGAHI:
07:00Kumrular (Çankaya Kaymakamlığı karşısı)
07:05 Milli Kütüphane
07:10 Armada
07:15 Cepa
07:20 Acity-Carrefour
07:25 Şaşmaz
07:30 Göksu park
Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz
İletişim
Cemil TALU: 0532 377 6445
Levent GÖL: 0541 807 38 38
Murat ÇAĞLAYAN 0537 461 83 71
www.deretepedagcilik.com

Kulübümüz Türkiye Dağcılık Federasyonunun tescilli bir kulübü olup Yürüyüş liderliği belgesi olan rehberler tarafından düzenlenmektedir.

Rezervasyon ve iptaller 2 Kasım Cumartesi 12:00'a kadar yapılabilir.

Facebook’ta gidiyorum diye işaretleyenlerin ayrıca telefonla bilgi vermesi gerekmektedir.

GENEL UYARI: Katılımcıların, sağlık durumları ile ilgili olarak doktora danışmaları ve kişisel ilaçlarını yanlarında bulundurarak durumdan rehberi bilgilendirmeleri gerekmektedir.
Etkinliğe gelirken kafa lambası, baton ve tozluklarınızı unutmayınız, ayak bileğinizi saran bir ayakkabı , mevsim koşullarına uygun giysiler, su, enerji veren yiyecek ve yağmurluk bulundurulması tavsiye edilir. Yürüyüş ve malzeme konusunda ilgili kişileri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.